Kontakt

Adresa ateliéru: Korunní 880/101, 130 00  Praha 3 - Vinohrady
Ateliér otevřen pro veřejnost : Každé pondělí od 15.00 do 19.00 hodin
Pořadatel kurzů: Ing. Klára Haunerová a Hauner partners s.r.o. 

Upozorňujeme, že v pondělí dne 9.10. 2017 v ateliéru nebudeme z důvodů fotografování modelu kurzu BASIC

Eva Koželoužková, kordinátor kurzů, tel.: +420 776 341 890, email: info@kurzyodevnitvorby.cz
Klára Haunerová, majitelka IMT, tel.: +420 728 562 404, klara@kurzyodevnitvorby.cz

* Upozorňujeme zájemce o kurzy oděvní tvorby, že místo v kurzu/workshopu  mají rezervované teprve až po uhrazení kurzovného (případně zálohy). Do té doby je jeho místo stále volné. Uhrazením je pak místo ihned zablokované.
 

Jak se k nám dostanete

Doprava MHD

Tramvají  č. 10 a 16 z Náměstí Míru nebo z Flóry / zastávka Perunova. Ateliér je přímo u zastávky v rohovém domě (obchod s kočárky Vanda store). Další možností je přijet tramvají č. 11 do zastávky Jiřího z Poděbrad a projít ulicí Perunovou (cca 3 minutky chůze). Na zvonku nalezne Institut módní tvorby.

Autem

Pokud přijedete od náměstí míru, pojedete ulicí Korunní nahoru (směr Flóra). Ateliér uvidíte po levé straně. Parkovat doporučujeme na parkovacích hodimách přímo před ateliérem. Pokud nenajdete místo, pak vždy zaparkujete v ul. Slezská u parku Sady Svatopluka Čecha. K ateliéru dojdete cca za 3 minuty pěšky. 

Dárkový poukaz IMT

Darujte vašim blízkým náš dárkový poukaz na vybraný kurz, či workshop. Poukaz je možné vystavit na konkrétní jméno studujícího. Platnost poukazu je 3 měsíce od vyhotovení. Zasíláme v elektronické či tištěné podobě*.

Rádi pomůžeme s výběrem vhodného programu pro vaše blízké, neváhejte nás kontaktovat na tel: 602 555 537, nebo emailem na info@kurzyodevnitvorby.cz.

 

* v případě zasílání poukazu v tištěné podobě je poštovné a balné 30 Kč

 

Rychlý dotaz

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: